קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים – שירות חיוני להצלחתו של כל אתר ברשת

בעלי אתרים רבים לא מצליחים להבין מדוע אתר האינטרנט שהם שילמו עליו כל כל הרבה כסף פשוט לא מצליח. במידה וגם אתם מבחינים שאתר האינטרנט שלכם לא מצליח לייצר תנועת גולשים וחשיפה כפי שציפיתם, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים שיסייעו לכם לשפר את המצב. ראשית, חשוב להקדים ולומר כי בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים הבינו שאחד מאפיקי הפרסום והשיווק החזקים ביותר הוא האינטרנט. עד לפני מספר שנים אנשים היו בוחרים לפרסם את המוצר או השרות שלהם בעזרת שלטים בכל רחבי העיר או בעזרת מגוון מודעות עיתונות.

אפיק הפרסום המבוקש והמוצלח ביותר בשנים האחרונות – אתר אינטרנט

אך כיום ברור לכולם כי החשיפה של מודעות העיתונות או שלטי החוצות לא מספיק איכותית וטובה בשל העובדה הפשוטה כי כולם נחשפים אליה ולא רק קהל היעד שיכול להפוך ללקוח פוטנציאלי. מעבר לכך, בעידן המודרני בו לכולנו יש גישה לרשת בלחיצת כפתור פשוטה, ללא כל צל של ספק פרסום ברשת בעזרת אתר אינטרנט מקצועי ומקודם יהיה יעיל הרבה יותר. הדרך הבלעדית להבטיח את הצלחת האתר שלכם היא בעזרת שירותי קידום אתרים. בעלי אתרים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי שירות זה אינו בגדר המלצה אלא שירות חיוני אשר ישפיע באופן ישיר על הצלחתו או כישלונו של האתר. בשל הביקוש הגדול בשנים האחרונות ישנם מליוני אתרים ברשת ולכן מנועי החיפוש המתקדמים של גוגל עורכים סינון ומציגים אך ורק את האתרים הטובים ביותר בכל תחום בעמוד הראשון.

כך תוודאו שהאתר שלכם ימוקם בעמוד הראשון בגוגל

רוב ככל הגולשים ברשת מסתפקים באתרים אשר מוצעים בעמוד הראשון בלבד מה שאומר כי במידה והאתר שלכם לא מוקם בעמוד הראשון, הוא כנראה לא יהיה יעיל כלל. בדיוק משום כך חשוב מאוד להכיר את שירותי קידום אתרים אשר כל תפקידם זה לקדם את האתר שלכם במעלי העמודים המוצגים עד שהוא יצליח להגיע לעמוד הראשון בגוגל, שם הוא יהפוך לאתר מצליח במיוחד שמייצר תנועת גולשים רבה. לשירותי קידום אתרים יש שני מסלולים מרכזיים, הראשון הוא קידום אתרים אורגני והשני, קידום אתרים ממומן. מטרתם של שני המסלולים הוא להביא את אתר האינטרנט שלכם לעמוד הראשון המוצג למילות המפתח הרלוונטיות ביותר, אך בדרכים שונות.

קידום אתרים אורגני או ממומן – ההבדלים שחשוב שתכירו

קידום ממומן כולל תשלום קבוע עבור מקום בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל. מסלול זה מהיר במיוחד כך שתוכלו לראות את האתר שלכם בעמוד הראשון כבר ברגעים הראשונים שלו ברשת. לעומת זאת, קידום אתרים אורגני יצריך מכם הרבה יותר סבלנות להליל ארוך הכולל שיפור תמידי של איכות האתר שלכם כך שמנועי החיפוש של גוגל יסמנו את האתר כאיכותי ומקצועי ויקדמו אותו בעצמם. מסלול זה אמנם איטי, אך מבוסס ויציב הרבה יותר וכמובן, ללא תשלום קבוע.

בניית אתר פורטל

פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על היצירה והתחזוקה של אתרי פורטל. הוא בוחן את היתרונות שלהם, את גורמי המפתח שיש לקחת בחשבון במהלך הפיתוח

קרא עוד »